SZCZECIN ul. Środowa 9   |   BERLIN demnächst…

FAQ

Esencja wiedzy o tatuażu w pigułce

Wasze często zadawane pytania – nasze często udzielane odpowiedzi.

Portret psa w kwiatach

FAQ - o co nas pytacie?

 

W studiu spotkacie się z profesjonalną obsługą na najwyższym poziomie. Przykładamy się do pracy, bo sprawia nam przyjemność.

Regularnie podnosimy swoje kwalifikacje, a każdy klient jest traktowany indywidualnie. Udzielamy rzetelnych porad, niesiemy pomoc przy wyborze pasującego wzoru. Zajmujemy się projektowaniem unikatowych, indywidualnych tatuaży.

Studio jest nowocześnie wyposażone w komfortowy sprzęt, a stanowisko pracy w narzędzia najwyższej klasy. Stawiamy na higienę na najwyższym poziomie, 100% albo nic. Zależy nam na tym, aby nasi klienci czuli się bezpiecznie, dlatego używamy wyłącznie jednorazowych narzędzi. Wszelkie powierzchnie zabiegowe są dezynfekowane i foliowane przed rozpoczęciem pracy.

Pracujemy TYLKO na profesjonalnym sprzęcie. Tylko topowe marki. 

Studio jest przestrzenne stawiamy na otwartą, swobodną atmosferę. Klienci po zabiegu uzyskują rzetelne informacje na temat pielęgnacji tatuażu, oraz wsparcie w formie konsultacji.

Tatuaż meduza, Medusa tattoo

FAQ

Każdy tatuaż wyceniamy indywidualnie. Tak naprawdę podczas wyceny bierzemy pod uwagę wiele aspektów, takich jak ilość czasu niezbędna do wykonania, oraz rodzaj (czarno-szary / kolorystyczny) wielkość, czy skomplikowanie.

Klienci często pytają nas o sesje całodniowe. Sesja całodniowa jak nazwa wskazuje – to dzień w studiu. Jednakże efektywny czas (kreatywnej) pracy człowieka to około 5-6h. Pomijając dodatkowy czas na przygotowanie się do pracy – czas wykonywania tatuażu, mniej więcej tyle trwa.

Termin oczekiwania na tatuaż z reguły wynosi od jednego do trzech miesięcy. Tatuaże małe, lub mniej skomplikowane są kwestią do ustalenia z tatuażystą.

Więcej informacji otrzymacie kontaktując się z nami w celu omówienia szczegółów.

Dla klientów stacjonarnych dostępna jest darmowa konsultacja w naszym studiu przy ul. Środowej 9 zgodnie z godzinami otwarcia.

Aby zapisać się w naszym salonie, należy przynieść ze sobą materiały oraz inspiracje w formie cyfrowej.

Prosimy nie drukować wzorów, gdyż każdy tatuaż musi być przygotowany na miejscu. W studiu otrzymacie Państwo informacje odnośnie ceny i ilości spotkań potrzebnych na wykonanie tatuażu.

Ze względu na duża ilość klientów rezerwujemy terminy jedynie w oparciu o zadatek.

Żeby zapisać się na termin należy wpłacić zadatek w wysokości ustalonej przez tatuatora. Jest to nasz gwarant, dlatego prosimy o przemyślane zapisy. Rezygnacja z tatuażu to utrata zadatku. Można natomiast przełożyć termin spotkania z minimum 3 dniowym wyprzedzeniem, w tym przypadku zadatek pozostaje.  Jeżeli klient bez zapowiedzi nie stawia się na terminie, wpłacony zadatek przepada. Jeżeli klient poinformuje o braku możliwości pojawienia się na wizycie w dniu tatuażu, także wpłacony zadatek przepada. Zadatek przepada także jeśli w trakcie współpracy na etapie projektu aż po tatuaż klient rezygnuje. Rezerwacja terminu to także rezerwacja naszego czasu.

Takie są nasze warunki i wymagania. Jeśli zapisujesz się na termin w naszym studiu – jednocześnie wyrażasz na nie zgodę.

Klientów zagranicznych prosimy o wcześniejszy kontakt  celem ustalenia szczegółów oraz wpłaty zadatku na numer konta.

Prosimy, aby klienci przychodzili na  zabieg wypoczęci, po obfitym posiłku bogatym w węglowodany. 

Pora tatuowania nie jest dokładnie określona, dlatego sugerujemy by nie planować innych zajęć tego dnia.

Przed przyjściem do studia uprasza się o higienę osobistą i punktualność oraz przemyślany wybór ewentualnej osoby towarzyszącej. Niewskazana jest wizyta z małymi dziećmi.

Każdy tatuaż narusza strukturę skóry, dlatego powinien być traktowany jako rana. Po wykonaniu tatuażu zakładamy opatrunek, sugerujemy by zdjąć go po około 3 godzinach. Folię należy delikatnie zdjąć, świeży tatuaż opłukać chłodną, bieżącą wodą. Opcjonalnie, powierzchnię skóry można przemyć delikatnym, naturalnym mydłem hipoalergicznym.

Do pielęgnacji świeżo wykonanego tatuażu, polecamy stosować preparaty zgodne ze swoim zastosowaniem. Kosmetyki do pielęgnacji tatuażu dostępne są także u nas w salonie.

Szczegóły dotyczące pielęgnacji tatuażu uzyskacie od Swojego tatuażysty, zaraz po wykonaniu zabiegu.

Zaniedbany tatuaż, to zmora wydziaranych ludzi. Nie polecamy testować „co będzie”, natomiast polecamy pielęgnować z najwyższą starannością. Pamiętajcie, zdrowie i ciało mamy jedno!

Jeszcze w dniu tatuażu, mogą wystąpić objawy gorączki. To opcjonalne, zauważamy od lat takie przypadki, ciało broni się podnosząc nieco temperaturę. Paracetamol powinien być ok.

Tatuaż w kolejnych dniach rozpocznie proces łuszczenia naskórka – to normalne, bez obaw. Przemywajcie i pielęgnujcie świeży wzór w wolnych chwilach. Normalnym jest uczucie swędzenia, aczkolwiek strzeżcie się drapania – może mechanicznie uszkodzić tatuaż.

Zagojony tatuaż powinien być gładki i bez połysku. To może potrwać od tygodnia do miesiąca.

Pamiętajcie – nie jesteśmy lekarzami! Nasze porady oparte są o wieloletnią obserwację i opinie klientów. Jeśli z jakiegoś powodu twoje ciało zachowuje się „dziwnie”, lub masz obawy, napisz do nas, lub udaj się do dermatologa.