SZCZECIN ul. Środowa 9   |   BERLIN demnächst…

Prezent na wigilię, pod choinkę 2021

Prezent na wigilię - co kupić na święta 2021 pod choinkę?

Prezent na wigilię

Prezent dla niej, a może dla niego?

Coroczne okazje potrafią być dla nas nie lada wyzwaniem, szczególnie w kwestii wręczanych w ramach nich prezentów. Urodziny, imieniny, jednak największy kłopot mogą nam sprawić Święta Bożego Narodzenia! Czy zastanawiałeś się kiedyś co sprezentować bliskim osobom na święta? Dylemat towarzyszący nam podczas zakupów w okresie świątecznym potrafi być niezwykle uciążliwy – zarówno dla nas, jak i osoby, która potencjalnie ten prezent otrzyma. W końcu przecież nie każdy ma, w sobie na tyle odwagi, by jasno i wyraźnie powiedzieć co chciałby dostać w tym roku na święta! Zatem okres świąteczny, z jednej strony określany jest jako magiczny, a z drugiej stresujący, właśnie pod kątem wręczania skromnych upominków, z niewielkim niepokojem, gdyby ewentualnie prezent miałby nie przypaść do gustu, lub co gorsza – wylądować jak każdy inny zapomniany, niepotrzebny przedmiot na dnie szafy! Wcale tak nie musi być!

   Jak już wyżej wspomnieliśmy, codzienne zabieganie oraz natłok obowiązków powoduje brak czasu na zastanowienie się nad idealnymi prezentami dla najbliższych nam osób, które chcemy uhonorować wyjątkowymi prezentami, w ten wyjątkowy czas. Na szczęście mamy okazję uniknąć takich sytuacji. Rozwiązaniem naszych prozaicznych problemów może się okazać karta podarunkowa! Produkt tego typu może zostać zrealizowany w sklepach o przeróżnej tematyce!

Tatuaż w Szczecinie - Sorry Mom Tattoo

Bon na tatuaż, prezent na wigilię

Poczynając od sklepów z elektroniką, drogerii kosmetycznych, markety spożywcze, a nawet salony tatuażu jakim jest salon Sorry Mom Szczecin! Jedyne co musimy zrobić, to dobrać kartę podarunkową, odpowiednio do zainteresowań i gustu obdarowywanej osoby, abyśmy uniknęli niezręcznego nieporozumienia. Dla przykładu prawdopodobnie karta podarunkowa do drogerii z kosmetykami, nie przyda się osobie, która jej zbyt często nie odwiedza. Żyjemy w czasach, gdzie praktycznie każda sieć oferuje własną polityką kart podarunkowych, którego zakupu, mamy możliwość dokonać nie tylko stacjonarnie, jak i również online, poprzez oficjalny sklep internetowy określonego sklepu bądź też salonu!

Ciekawym aspektem, może być też sam wygląd karty podarunkowej. Z łatwością obserwujemy, że w niektórych sklepach istnieje opcja zaprojektowania lub wybrania jej wzoru. Pomysł świetnie się sprawdzi, w przypadku gdy chcemy go dostosować do preferencji oraz charakteru osoby, której zostanie ona wręczona. Kolejnym udogodnieniem z jakim się możemy spotkać, jest dostępność kart podarunkowych, w bardzo różnych kwotach. Dla przykładu mogą to być karty o wartości 100 zł, 200 zł itd. kwotę vouchera wybieramy sami.

Ciekawy pomysł na prezent w 2021

Ciekawym aspektem, może być też sam wygląd karty podarunkowej. Z łatwością obserwujemy, że w niektórych sklepach istnieje opcja zaprojektowania lub wybrania jej wzoru. Pomysł świetnie się sprawdzi, w przypadku gdy chcemy go dostosować do preferencji oraz charakteru osoby, której zostanie ona wręczona. Kolejnym udogodnieniem z jakim się możemy spotkać, jest dostępność kart podarunkowych, w bardzo różnych kwotach. Dla przykładu mogą to być karty o wartości 100 zł, 200 zł itd. kwotę vouchera wybieramy sami.

Niejednokrotnie wartość danych kart może się rozpoczynać nawet od 100 zł. Nierzadko przecież budżet na świąteczne prezenty jest ograniczony, stąd też jest to uniwersalny prezent, zarówno dla osób z mniejszym portfelem, jak i większym.

Voucher

Jak kupić voucher / bon podarunkowy?

Mówiąc o kartach podarunkowych powinniśmy jednak zapoznać się z regulaminem sklepu, lub studia, do którego się po nią wybieramy. Może się okazać, że ich wykorzystanie wiąże się z nieczęsto specyficznymi zasadami np. nie łączenie się wartości kilku kart! Skontaktuj się z nami, pomożemy Ci zrealizować swój prezent na wigilię.

Prezent nie tylko na święta

W dzisiejszym artykule chcielibyśmy Cię poinformować, że karta podarunkowa do naszego salonu tatuażu Sorry Mom w Szczecinie, też ma szansę okazać się idealnym prezentem na święta! Szczególnie jeśli ktoś z grona najbliższych nam osób, już od dawna rozważa realizację, jakiegoś projektu wymyślnego tatuażu. Odwiedziny u nas, mogą okazać się dla niego strzałem w dziesiątkę!

Dlaczego akurat nasz salon? Nasze studio Sorry Mom Szczecin, to prywatna pracownia wyróżniająca się rodzinną atmosferą, zgraną, a także wykwalifikowaną drużyną. Pomimo popularnego trendu rotacji ludzi, u nas na szczęście jej nie ma! Każdy z nas specjalizuje się w innej dziedzinie, co gwarantuje wyjątkowe zróżnicowanie wykonywanego dzieła. Co więcej, współpracujemy ze sobą od wielu lat!

święta

Voucher do dobrego studia

Oferujemy autorskie wzory na tatuaż, które zawsze są tworzone z całkowitym zaangażowaniem i pasją! Niewątpliwie stawiamy na jakość, a nie ilość, więc nasza dewiza to profesjonalizm, bezpieczeństwo i zadowolenie każdego, kto ma przyjemność odwiedzić nasze studio!

Po więcej informacji, zapraszamy wszystkich potencjalnych zainteresowanych do naszej Siedziby, przy Szczecińskich bulwarach, do bardzo kameralnej dzielnicy starego miasta, przy ul. Środowej 9!

Dzisiejszy temat świątecznych prezentów, możemy podsumować jako nieoczywiste wyzwanie, z którym możemy się mierzyć, gdy mamy zamiar postawić na indywidualne podejście do jego wyboru. Nie zapominajmy przecież, że liczą się przede wszystkim nasze najszczersze intencje. Naszym celem nie powinno być otrzymywanie prezentów, a ich wręczanie, bo to właśnie ta druga czynność sprawia nam największą satysfakcję oraz radość. Święta Bożego Narodzenia są bez wątpienia dla wielu z nas, najpiękniejszym i najbardziej wyczekiwanym okresem w roku. To idealny czas na zwrócenie większej uwagi na to, co dzieje się dookoła nas i naszych najbliższych.