SZCZECIN ul. Środowa 9   |   BERLIN demnächst…

Tatuaże indywidualne, jak powstają?

Tatuaże indywidualne i unikatowe!

W trakcie konsultacji, czyli doboru wzoru i miejsca na ciele, często otrzymujemy „gotowy projekt”, lub wzór którym mamy się bardzo mocno inspirować. Dla nas największym wyzwaniem zawsze są oczekiwania ludzi, którzy powierzają nam swoje ciało. Pragniemy abyście cieszyli się wyjątkowymi dziarami spod naszych rąk, które są całkowicie oryginalne. Dlatego tworzymy je samodzielnie – dla nas to przyjemność i zabawa. Projektowanie tatuażu traktujemy jako hobby, jednocześnie przekładamy cząstkę siebie we wzór który będzie z wami na lata.

Szkice powstają bardzo często w trakcie rozmowy z klientem. Nieraz zdarzało się, że dosłownie w Waszej obecności projektowaliśmy wzór, który miał się trzymać wytycznych. Dzięki zaufaniu, którym nas obdarzacie jesteśmy w stanie wykonywać swoją pracę najlepiej jak potrafimy. Pytacie nas prywatnie i w studiu – jak to będzie wykonane? Postaramy się to na to odpowiedzieć w najprostszy sposób – zdjęciem. 🙂

Od lewej strony, inspiracja poklejona i wrzucona na „surowo”. Zdjęcie w środku, przygotowanie ostateczne wzoru zgodnie z oczekiwaniami. Ostatnie po prawej – rezultat. Podziękowania dla naszej klientki za zaufanie i oczywiście za możliwość wykonania.

Ciekawostka: Nie bójmy się naszkicować czegoś samodzielnie, nawet bardzo ramowo. Szkic powstały w nocy po burzliwej naradzie rodzinnej, nieraz będzie lepszy niż tysiąc fotek zgranych z Pinterest’a na pendrive. Dla nas taka forma jest bardzo pomocna – dzięki temu lepiej interpretujemy wasz zamysł.

Pamiętajcie, że zawsze staramy się zachować pełną indywidualność, by wasze dziary były oryginałem. Jeśli szukasz czegoś unikalnego, napisz do nas, lub odwiedź nasz salon tatuażu w Szczecinie, z pewnością zaproponujemy najlepsze rozwiązanie na nowy tatuaż.